Kompleksowa obsługa adserwerowa

Transparentnosć i obiektywna mierzalność to sprawne i efektywne zarządzanie powierzchnią reklamową.

Współpraca

RozwińZwiń

Business.ad starannie dobiera partnerów. Skupiamy najlepsze witryny, dla których wizerunek w sieci jest równie ważny jak maksymalizacja przychodów realizowanych w ramach współpracy z siecią reklamową. Wspieramy wydawców, rozumiemy, że jakość kontekstu merytorycznego wpływa na postrzeganą jakość marki, dlatego starannie dobieramy reklamodawców eksponowanych na powierzchniach biznesowych.

 

Bez względu na uzgodniony model współpracy utrzymujemy partnerskie relacje, doradzamy, pomagamy w uatrakcyjnieniu oferty i kontekstu serwisów. Współpraca z Business.ad oznacza dla wydawców szereg korzyści oraz jednocześnie prostotę i pełną przejrzystość wzajemnych rozliczeń za współpracę.

  • Korzystne modele rozliczeniowe nieograniczające możliwości i aktywności własnych działów sprzedaży
  • Efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowych – nie oczekujemy wyłączności sieciowej
  • Kompleksowa obsługa adserwerowa kampanii z wykorzystaniem technologii Smart Adserver i wszystkich wynikających z niej korzyści
Umów spotkanie

Modele cenowe

RozwińZwiń

Sieci reklamowe czy afiliacyjne programy partnerskie stosują różne modele rozliczeń z wydawcami. CPC, CPL, CPA, modele mieszane – dla większości wydawców biznesowych zaakceptowanie takich sposobów rozliczenia powierzchni reklamowych jest mało opłacalne, by nie powiedzieć zupełnie niedochodowe. Business.ad to partnerska współpraca z wydawcami zabezpieczająca interesy obydwóch stron. Transparentne rozliczenia prowadzone na korzystnych dla wydawców modelach rozliczeniowych oznaczają bardziej atrakcyjne warunki współpracy i prostotę wzajemnych rozliczeń.

 

CPM
Koszt tysiąca odsłon – stanowi podstawowy model rozliczeniowy oraz jest jednocześnie najpopularniejszą i najbardziej efektywną formą sprzedaży emisji odsłon w internecie.

 

FF
Opłata za stałą obecność ograniczoną czasowo – zwykle dziennie, tygodniowo lub miesięcznie. W większości przypadków dla reklamodawców oznacza jednocześnie całkowitą wyłączność reklamową w określonym placemencie.

Umów spotkanie

Obsługa kampanii

RozwińZwiń

Business.ad oferuje współpracującym wydawcom możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi adserwerowej na bazie technologii AdOcean dla wszystkich realizowanych na ich serwisach kampanii reklamowych. Business.ad oferuje wszelkie konieczne zasoby AdOcean potrzebne do monitorowania działań reklamowych, prowadzenia sprzedaży i wspierania szeroko rozumianych działań online współpracujących wydawców – w całości zgodne z wytycznymi IAB Polska.

 

Podstawowe korzyści dla wydawców wykorzystania technologii AdOcean są następujące:

  • Sprawne i efektywne zarządzanie powierzchnią reklamową,
  • Zwiększenie przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży powierzchni reklamowej,
  • Uatrakcyjnienie i uwierzytelnienie oferty handlowej dla reklamodawców,
  • Całkowita kontrola zasobów medialnych serwisu (powierzchnia reklamowa, liczba i profil użytkowników, wizerunek),
  • Wiedza statystyczna będąca podstawą do rzetelnych rozliczeń z klientami oraz służąca ciągłemu podnoszeniu oglądalności witryny,
  • Wygodny system rozliczeń z reklamodawcami.

Każdy ze współpracujących z Business.ad wydawców otrzymuje bezpośredni dostęp do systemu raportowania i bieżącego monitoringu stanu realizacji poszczególnych kampanii. Po ich zakończeniu dostarczane są szczegółowe raporty, które w wyczerpującym zakresie przedstawiają wszelkie zrealizowane parametry komunikacyjne. Dotyczy to nie tylko kampanii realizowanych za pośrednictwem Business.ad, ale wszystkich aktywności reklamowych emitowanych na serwisach wydawcy.

Umów spotkanie

Oferta Business.ad jest przygotowywana i zarządzana przez OAN Sp. z o.o., powołana do tworzenia profilowanych kanałów komunikacji online nowej generacji.

Kontakt

Online Advertising Network

ul. Wandy Rutkiewicz 9, 02-956 Warszawa

T: +48 22 651 54 06 

F: +48 22 651 61 13 

info@oan.pl

Formularz kontaktowy:

captcha